LeBron James se je potegoval za zmago v prvenstvu ESPYS - Angry Tweets

LeBron James je 15. julija domov prejel nagrado za najboljšo uspešnost na prvenstvu

.

gledalci pa POGOJENI. Zakaj? Ker njegova ekipa Cleveland Cavaliers sploh ni zmagala! Tukaj preberite nekaj jeznih tvitov!

Ni dvoma, da je 30- letni LeBron James eden največjih košarkarjev vseh časov, toda številni gledalci ESPY Awards so bili živahni, ko je domov odnesel nagrado za najboljšo uspešnost v prvenstvu 15. julija. razglašen za zmagovalca, Twitter se je popolnoma razburil z ljudmi, ki so se odločili za odločitev!

Okej, zato je LeBron TOTALLY junija odpeljal svojo ekipo, Cleveland Cavaliers, na prvenstvo v ligi NBA, a so na žalost padli in izgubili proti Golden State Warriorsu v 6. igri. Nihče ne more podvomiti, da je imel kralj popolnoma DOMINANTNO predstavo V celotnem končnicah končnice ekipe, če pa ekipa ni zmagala, si LeBron res zasluži nagrado za najboljšo uspešnost prvenstva?

Mnogi gledalci zagotovo ne mislijo tako! V kategoriji sta se košarkarska zvezda pomerila z ameriškim Pharoahom, dirkaškim konjem, ki je osvojil prvo trojno krono po letu 1978, Madison Burngarner, MVP svetovne serije 2014 o zmagovalni ekipi San Francisco Giants, in Lauren Haeger, najuglednejši igralec 2015 World College Softball World Series iz prvaka ekipe Florida Gators. Precej kruta konkurenca, ne ?!

No, če upoštevamo, da so vsi trije tekmovalci LeBrona zmagali v svojih športih, gledalci niso bili zadovoljni z odločitvijo ESPN, da podeli nagrado Cavsovi zvezdi. Na razstavi je nekdo celo zaklical: "Drugo mesto!" ko je LeBron sprejel trofejo (na srečo je disse vzel strmo)! A odziv na Twitterju je bil še slabši - preverite tukaj:

Ohladite, da lahko Lebron osvoji najboljšo uspešnost prvaka, ne da bi osvojil prvenstvo #ESPYS

- Ashley Hamilton (@AshleyHammm) 16. julij 2015

Kako Lebron James kot LUSER osvoji najboljšo predstavo? #wtf

- Jeff Ho (@ jlho_1980) 16. julij 2015

To je zajebano. Kako Lebron James osvoji to nagrado? Ni osvojil prvenstva

- Clarkson (@Clarktrocity) 16. julij 2015

Pravite, kaj je Lebron James, ki je izgubil, v prvenstveni seriji bolj vreden nagrade kot America Pharaoh? Kakšna šala. sovražim ga

- Sam Curtis (@ Scurtis7700) 16. julij 2015

Tako je Lebron James osvojil "Best Championship Performance", ko je izgubil finale

. Lol kaj?

- Zachary Ruth (@ ZacharyRuth17) 16. julij 2015

si resna? Je LeBron James dobil priznanje, da NI osvojil prvenstva? To je smešno - daj ga konju. Ustvaril je zgodovino.