Lindsey Vonn Sobs po osvojitvi brona v zadnjem olimpijskem spustu - pazi

Kazalo:

Potem ko je 20. februarja na zimskih olimpijskih igrah 2018 osvojila bronasto medaljo v ženskem spustu, se je Lindsey Vonn izmučila, saj je vedela, da se bo njena kariera kmalu končala.

Za Lindsey Vonn bi to lahko bilo to. Potem ko se je na tekmah v Pyeongchangu 20. februarja uvrstila na tretje mesto na smučeh za ženske v spustu, se je v solzah razbila. Ko se je 20. februarja zatekla po progah za tekmovanje v alpskem smučanju za ženske, je svet gledal in se spraševal, ali bo osvojila zlato. Zlato ni osvojila, kot so si mnogi upali, vendar je vseeno prejela medaljo in to je neverjeten podvig, saj je zdaj starejša ženska, ki je v tem primeru osvojila medaljo. In tudi Lindsey je bila grenka. Bila je vesela svoje zmage, a tudi žalostna, saj se ve, da se njena olimpijska kariera hitro bliža koncu.

Po končanem 1: 39, 69, 1, 47 sekunde za Italijanom Sofijo Goggia, je solzna Lindsey rekla NBC: "Danes sem smučala odlično dirko. Sofija je samo smučala bolje kot jaz. Mislil sem, da sem zelo dobro izvedel vrstico. Mogoče sem predobro izvedel. Poskušal sem ostati na popolni liniji. Nimam obžalovanja. Zelo sem vesel. Težko je bilo razmišljati, da je to moja zadnja olimpijska tekma v spustu. Trudila sem se, da bi čustva zadržala skupaj. Ponosen pa sem na svoj nastop. "Če si želite ogledati njen intervju po dogodkih in reakcije oboževalcev, poglejte spodaj!

V čustvenem intervjuju po dirki @lindseyvonn pravi, da je bil to njen zadnji olimpijski spust in upa, da je svojega pokojnega dedka ponosen. #WinterOlympics https://t.co/YtEpNzDMDu pic.twitter.com/vWhKp5NSGA

- NBC Olympics (@NBCOlympics) 21. februarja 2018

Pred rezultati se je smučarka zaobljubila, da bo 19. februarja v čustvenem postu na Instagramu dala vse, kar je imela. Na njeni sliki na štartu je napisala: "Jutri se bom odpravila iz štartnih vrat v tisto, kar bo najverjetneje moje zadnja olimpijska tekma spusta. Poskušam čim bolj uživati ​​v trenutku in hvaležen sem, da lahko to dirko delim s tako neverjetnimi soigralci. Vem, da vsi veliko pričakujejo od mene, od sebe pa pričakujem še več

. Kljub temu lahko zagotovim samo eno stvar; Vse bom imel jutri. Računajte."

Lindsey je 16. februarja debitirala na zimskih olimpijskih igrah 2018, ko je tekmovala v superveleslalomu. V njen zagovor ni najboljši dogodek, saj se je na lestvici svetovnega pokala uvrstila na 10. mesto. Poleg tega je šla tudi prva, kar nikoli ni zabavno. "Ne. 1 je vedno res težko, še posebej v Super-G, "je Vonn povedal NBC o svojem začetnem položaju, poroča USA Today. "Mislim, da je bila precej velika pomanjkljivost, če sem iskren.

.

Veste, da sem napadel. Dala sem vse, kar sem imela. Nimam obžalovanja. Napako sem naredil na dnu, ampak to je Super-G. "Na koncu se je izenačila za šesto mesto.

Kreda je do rjavenja. To je bila njena prva olimpijska dirka po letu 2010, ko je osvojila zlato v spustu in bron v superveleslalomu. Kljub temu so se mnogi MAGA troli razveselili Lindseyjeve nesreče. Pred olimpijskimi igrami je dejala, da upa "predstaviti prebivalce ZDA, ne predsednika." Ni dolgo trajalo, da bi Lindsey nadlegovala zaradi neuspeha v zlatu. Ne pusti jim, da pridejo do nje. "Želijo te premagati. In nisem poražen. Isti sem. Stojim ob svojih vrednotah. Ne grem nazaj. S svojimi mnenji morda nisem tako glasna, vendar to ne pomeni, da so zmagali. Nisem se premislil."

Torej: 8 let po tem, ko je v Vancouverju osvojila zlato-bron, ima Lindsey Vonn še en olimpijski bron. Po tem, kar je zdržala v teh osmih letih, tudi v ameriški kulturi z zlatom, je to zelo kul stvar.

- Tim Layden (@SITimLayden) 21. februarja 2018

@lindseyvonn Iskrene čestitke za vaš bronasti metal na zimskih olimpijskih igrah 2018

- Peter A Hackett (@headphonepete) 21. februarja 2018

@lindseyvonn vaš takšen navdih Tako veliko delo, ki predstavlja ?? ni besed, ki bi razložile, kako je gledati vas vsa ta leta. ❤️ ????

- Cate (@zakcate) 21. februarja 2018

@lindseyvonn Čestitamo! Ponosni na to, kako ste predstavljali ZDA!

- Boston Patriot (@madmandreamer) 21. februarja 2018

@lindseyvonn Odlična kariera, odličen dirkač, odlične besede modrosti. Danes ste naredili fantastično, ven z visoko dvignjeno glavo. #RacerReady #GoLindseyGo #Olympics