NASCAR Sprint Cup Series: Glejte dirko Pure Michigan 400 Race Online

Kazalo:

To bi moralo biti epsko! Dirka Pure Michigan 400 Sprint Cup bo moške ločila od fantov, ko se bo začel 28. avgusta ob 14h. EST Bo 44-letni branilec Matt Kenseth osvojil svojo krono kot kralj Michigan International Speedway? Kliknite za ogled v živo in si oglejte!

Zdaj, če Matt misli, da bo imel vse po svoje, ga čaka še ena stvar! 26-letni Rival Joey Logano je v tej sezoni zmagal na prvi dirki Sprint pokala v Michiganu, igralnici Firekeepers, junija. Naredil bo vse, kar je bilo, da bo Mattovo delo toliko bolj zaostrilo, v kakšnem epskem boju do cilja.

KLIKNITE TUKAJ ZA ŽIVO STREŽO

SLIKE: Ljubitelji dirkalnih zvezd, ki ljubijo NASCAR

Vendar pa je moški, ki ne bo dirkal, Jeff Gordon. Legenda NASCAR, ki se je potegovala za Dalea Earnharda Jr., zaradi predhodne zaveze ne bo na voljo. Namesto, da se Dale še vedno ni sposoben vrniti na dve dirki po težavah s pretresom, je Hendrick Motorsports povedal, da bo Alex Bowman namesto njih vozil v tej.

Lani je Matt postavil neverjetno predstavo, saj je dirko vodil za rekordnih 146 krogov, vključno z zadnjimi 25, ki so zmagali na dirki z lahkoto. Kevin Harvick je končal na drugem mestu in zagotovo bo upal, da bo tokrat krožil še en boljši Stewart-Haas Racing. Na 5 od zadnjih 7 dirk v Michiganu je končal na drugem mestu, tako da se zna izpopolniti v tem krogu.

Zagotovo gre za neverjetno dirko in takšno, ki bi jo bilo mogoče neverjetno težko poklicati. A veliko pametnega denarja je na Bradu Keselowskem, ki je bil v tej sezoni najboljši voznik, saj je iz paketa za aerodinamiko dobil najboljše., se že veseliš dirke serije Pure Michigan 400 Sprint Cup? Ali lahko Matt ponovi junaštvo iz lanskega leta? Povejte nam, za koga mislite, da bo zmagovalec!