Nathanov natečaj za hranjenje hrenovk v živo: Glejte dogodek 4. julija na spletu

Image
Image
Image
Image

To je dan, ki ga profesionalni jedci trenirajo že vse leto, saj Nathanovo tekmovanje o hrenovkah pije vsako četrtino julija. Na voljo vam je, kako si v živo ogledate vse čudovite akcije.

Tako neokusno, a tako zabavno! Letošnje mednarodno tekmovanje za prehranjevanje hrenovke Nathan's Famous, četrtega julija, je najbolj hrepeneče tekmovanje na področju hrane na svetu. Šampion leta 2016 in prehranjevalni superjunak Joey Chestnut je uspel v 10 minutah uničiti rekordnih 70 frankov in žemljic, ki mu bo težko ponovil zmago. 33-letnik je na vrhu svoje igre, vendar bi se lahko spopadel z nekaj hudo konkurenco naraščajočih zvezd Matt "Megatoad" Stonie, star 25 let, in Carmen Cincotti, 24. Dogodek se začne ob 10:50 po EST s tekmovanjem žensk. Na vrsti moški bo okoli 12. ure po EST, zato si skuhajte nekaj hrenovk in jejte skupaj s tekmovalci! Pomaknite se navzdol za podrobnosti v živo.

Matt je leta 2015 razburil Joeya in tako na letni prireditvi na Coney Islandu prekinil niz osmih zmag. To je samo še bolj otežilo treniranje največjih svetovnih prehranjevalnih prvakov, lani pa je Megatoad uničil s 17 dodatnimi vročimi psi, da bi si pri Nathanu priboril zmagovalni pas. Na ženski strani je že tretje leto zapored prišel 32-letni Las Vegas Miki Sudo, ki je skuhal 38½ hrenovke in žemljice.

Joey iz San Joseja je na sporedu, saj je junija na svetovnem prvenstvu v jedenju sladoleda v peki med sladoledom v San Diegu dosegel svoj 44. svetovni rekord. Odvrgel je 26 zamrznjenih dobrot in do konca tekmovanja ga je pokril sladico. Profesionalno prehranjevanje zagotovo ni lepo, vendar se vseeno dobro izplača, saj je lani po ocenah zmagal v višini 300 dolarjev. Pri Nathanu je nagrada 10.000 dolarjev, tako da če Joey zmaga, je to tisoč dolarjev za vsako minuto, ki jih pogoltne hrenovke.

Opazujte vsak čeljustni kapljic tega tekmovanja, zahvaljujoč ESPN-ovemu toku v živo (samo vnesite podatke o svojem kablu ali satelitu.) KLIKNITE TUKAJ ESPNOV ŽIVI STROJ 2016 NATHANOVI VROČI DOGOČNI KONTAKT LIVE STREAM, menite, da se bo Joey ponovil kot Nathanov prvak za hrenovke leta 2017?