Nick Foles, Eagles QB, naredi TD lov med epsko igro v Super Bowlu 52 - Watch

Kazalo:

Kaj kha? Eagles fourback Nick Foles je zapravil lov za poravnavo v Super Bowlu 52. Oglejte si epsko igro.

Kaj za vraga se je pravkar zgodilo? Nick Foles, 29, je naredil nemogoče. Rezervni obrambni igralec Philadelphia Eagles je šele 4. februarja prejel prehod za zadetek v drugi četrtini Super Bowla 52. Na stadionu ameriške banke v Minneapolisu zahvaljujoč neverjetni žogi QB Eagles, Tom Brady ( 40) in New England Patriots dejansko izgubljajo. Noben navijač NFL ne bi nikoli uganil, da bodo Orli premagali Patriots ali da bodo zmagali, potem ko so Eagles-ovi kmalu dobili preboj, to je noro!

Naloga četverice je, da dejansko vrže pasove in jih ne ujame, zato je ta igra tako neverjetna. Še bolj neverjetno je, da to ni prvi prelaz, ki je bil na QB vržen ta Super Bowl. Tom je v prvi četrtini spustil prehod v tistem, kar bi prav tako bil preobrat. Prelaz, ki ga je ujel Nick, ki polni poškodovanega Carsona Wentza, je s polčasom 22-12 pomagal premajhnemu Orlu v slačilnico v slačilnico.

Po veliki predstavi je Justin Timberlake prevzel neverjetno predstavo ob polčasu, ki je vse raznesla. Med smešnimi reklamami, epskimi igrami in ves čas odličnim Justinom na polovici se ta Super Bowl izkaže za eno najbolj epskih oddaj doslej. Bradley Cooper, Tina Fey in desetine drugih zvezdnikov so akcijo ujeli skupaj s tujino. Kakšna neverjetna igra. Oglejte si ta ulov Nick!

Ima kdo Nick Foles, ki prejme TD stavno podporo ???

KAJ. A. IGRI KLIČ. pic.twitter.com/9hjJXR0jSs

- SportsCenter (@SportsCenter) 5. februarja 2018

, Kaj menite o Nickovem neverjetnem ulovu in veliki igri? Za koga ste v tej veliki igri? Bodo Orli dobili veliko zmago? Sporočite nam, koga bi radi videli, da nosi domov trofejo Lombardi.