Real Madrid vs. Kashima Antlers Live Stream: Glejte finale klubskega svetovnega pokala na spletu

Kazalo:

Za Kašimske rogove se vse to spusti! Moštvo premajhnih navijačev se je uvrstilo v finale svetovnega pokala v klubu, 18. decembra pa se bodo spopadli z največjim izzivom: Cristiano Ronaldo in Real Madrid. Kdo bo odšel s skodelico? Kliknite za ogled.

Potem ko so se s tremi klubi borili na svoji poti, so kašimski Antlerji postali prva ekipa z Japonske, ki je nastopila v finalu klubskega svetovnega pokala. Vendar pa je njuna zgodba o Pepelki kmalu postala nočna mora, ko se soočajo z Real Madridom. Cristiano Ronaldo, 31, Karim Benzama, 28, in preostali prvaki UEFA Lige prvakov stojijo med Kašimo in pokalom. Ta tekma je določena za 5:30 po ET, zato začnite dan z nekim športom.

Ljubitelji nogometa, ki želijo videti Real Madrid v akciji (in morda osvojiti svoje drugo klubsko svetovno prvenstvo v treh letih), se lahko prijavijo prek Fox Sports - po vnosu njihovih podatkov o kablu. KLIKNITE TUKAJ, če želite gledati resnično MADRID VS. KASHIMA ANTLERS CLUB WORLD CUP FINAL LIVE STREAM

Cristiano Ronaldo - Oglejte si slike nogometne zvezde

Za razliko od Los Blancosa, ki se je uvrstil v finale, potem ko je v polfinalu premagal Club America, Kashima je morala skozi celoten turnir svojo pot. V končnici so premagali Auckland City, v četrtfinalu izključili Mamelodi Sundowns in presenetljivo razburili Atletico Nacional. 24- letni Shoma Doi je na tekmi s kolumbijsko stranjo odprl točkovanje, Yasushi Endo (28) in Yuma Suzuki (20) pa sta jih končala s 3: 0 na National

[interakcijski id = ”585305c9e3b701d268e3f4c8 ″]

Kashima Antlers, ki so ga poimenovali zato, ker Kašima dobesedno pomeni "jelenov otok", je eden najuspešnejših klubov na Japonskem. Od svojega nastanka leta 1947 so osvojeni naslov J. lige osvojili osemkrat, pokal J. lige rekord šestkrat, cesarjev pokal pa štirikrat. Ta rodovnik pomeni, da jih ekipa, ki se pogosto šteje za najboljšo na svetu, ne bo popolnoma uničila.

Konec koncev ima Real Madrid Ronalda. Zmagovalec Ballon d'Or leta 2016 je dokazal, zakaj si je med tekmo v Los Blancosu s klubom Liga MX's Club America prislužil prestižno nogometno nagrado. V dobesednih sekundah igre je Cristiano dosegel 500. klubski zadetek v karieri in s tem pomagal, da je že zmagal Real z 2: 0. Bo na tej tekmi šel za ciljema 501 in 502? Real Madrid je na 37. tekmi neporažen, zato ima Kašima pred seboj velik izziv.

Kaj mislite, kdo bo dvignil klubski svetovni pokal, HollywoodLifers?