ZDA vs. Nicaragua Live Stream: Glej nogometni nogometni tekmi z Gold Cup

Kazalo:

Potem ko ga je komaj dobil Martinique, ZDA zdaj na zadnji tekmi skupinskega faza Zlatega pokala 2017 prevzemajo Nikaragvo. Tekma 15. julija se začne ob 19. uri po ET, zato bodite pozorni na vsako razburljivo sekundo.

Združene države Amerike so precej rezervirale potovanje v nokaut kroge. Potem ko je po razočaranem remiju proti Panami tesno premagal Martinique, USMNT v to tekmo stopi z Nikaragvijo s 4 točkami. Tudi če izgubijo, bi lahko še napredovali v naslednji krog. Sodeč po njihovi šibki uspešnosti proti moštvu francoske regije, bi ZDA lahko zelo dobro izgubile proti La Azul Y Blanco. Če si Američani želijo zagotoviti svoje mesto na turnirju, jih bolje pripeljejo na stadion FirstEnergy v Clevelandu v Ohiu. V nasprotnem primeru bodo morali gledati preostali del Gold Cup od belilcev.

Čeprav ZDA niso postavile svojega najmočnejšega moštva, je bilo videti, da so se tako približale izgubi Martiniqueja vseh ekip. Američani v prvem polčasu sploh niso zadeli. Prvi zadetek njihove igre je prišel že v 54. minuti, ko je Omar González (28) končno našel hrbet mreže. Jordan Morris, 22, je deset minut pozneje podvojil rezultat za Američane, Kevin Parsemain (29) pa je dosegel zadetek, ki ga je 32- letni branilec Brad Guzan "moral bolje rešiti", poroča ESPN. Kevin ni končal, saj je v 76. minuti streljal čez Bredovo glavo v mrežo. Jordan Morris je drugi polovici svoje naramnice potreboval, da je prekinil neodločen rezultat 2: 2. Po povezovanju z Gyasi Zardes, 25, pass, je Jordan razstrelil žogo, da bi ZDA dobile zmago s 3: 2.

„Mislim, da smo si zelo težko privoščili same sebe. Lahko bi naredili veliko bolje. To je razočaranje, dejstvo, da smo spustili dva gola, "je po tekmi po poročanju Sports Illustrated dejal Omar Gonzalez. "Če gremo naprej, se lahko tega naučimo veliko in vesel sem, da nikoli nismo obupali. Toda vsekakor imamo stvari, na katerih bi lahko še izboljšali. "65-letni Bruce Arena, 65-letni trener , je upal, da je prilagodil svojo postavo, da bi naredil" izboljšave ".

ZDA so si morda privoščili odmor, saj so Nikaragvo imeli za končnega nasprotnika. Zmagovalni Pinoleros je najprej padel z 0: 2 na Martinique, pred tem pa je izgubil 1-2 proti Panami. Čeprav so jim uspeli zadeti proti Los Canalerosu, torej obstaja možnost, da Nikaragva konča ta tek na Zlatem pokalu z zmago?

Ljubitelji športa si lahko to igro ogledajo preko uradne pokritosti Fox Sports (po vnosu ustreznih podatkov za prijavo.) KLIKNITE TUKAJ, DA OGLASITE ZDA VS. NICARAGUA LIVE STREAM

Koga želite osvojiti na tej tekmi? Ali menite, da bodo ZDA sprejele svoje dejanje skupaj?