ZDA VS. Panamski prenos v živo: Glejte tekmo CONCACAF Gold Cup v spletu

Kazalo:

ZDA! Moška reprezentanca Združenih držav Amerike je 8. julija začela tekmo za zlati pokal CONCACAF 2017. USMNT prevzame Panamo v Nashvillu ob 16.30 uri, tako da se ujame za vsak udarec, blok in goooooal!

Čas je, da se najboljše iz Konfederacije Severne, Srednje Amerike in karibskega združenja Football zberejo in se borijo za zlati pokal CONCACAF! Združene države Amerike čakajo na šesti zlati pokal, Panama pa želi prvič dvigniti pokal. Ti dve ekipi se bosta srečali na prvi tekmi v skupini B. Ena sama izguba bi lahko ekipo uvrstila v četrtfinale, zato pričakujte, da bosta obe strani igrali to tekmo, kot da je zadnja. To bi morala biti vznemirljiva tekma, da nogometni navijači bolje ne bi zamudili niti ene sekunde.

ZDA bodo poskušale nadaljevati svoj zagon. Američani so dosegli impresivno zmago nad svojim tekmecem v svetovnem pokalu Gani v mednarodnem prijateljskem tekmu 1. julija. Dom Dwyer (26) je dosegel svoj prvi zadetek, odkar je postal ameriški državljan, in v 19. minuti tekme potegnil prvo kri proti afriški strani, na ESPN. ZDA so prevladovale večino prvega polčasa, 21- letni Kellyn Acosta pa je ZDA kmalu po polčasu postavil za 2: 0. 31- letni as Ganah Asamoah Gyan je poskusil začeti reli v 60. minuti, a napadalec Al-Ahli Dubaija FC ni mogel voditi svoje ekipe do zmage. ZDA so zmagale z 2: 1, kar je bila prva večja mednarodna prijateljska zmaga nad Gano, odkar se je leta 2006 začelo rivalstvo v svetovnem pokalu.

"Nesramno sem ponosen na [Dom] in tako vesel celotne zmage na MNT, " je o svojem možu Domu po poročanju Guardiana povedala 27-letna prvakinja USMWNT in dvakratna prvakinja FIFA ženskega svetovnega pokala Sydney Leroux, 27. "Všeč mi je dejstvo, da sva oba prišla v ZDA iz drugih držav in skupaj lovila svoje sanje in nosila greben, ki nam toliko pomeni. Ko je zadel, je res težko opisati občutek. Samo mrzlica. Vem, da je to zanj šele začetek."

ZDA in Panama delijo skupino B z Nikaragvijo in Martinikom, karibsko otoško državo, ki je tehnično del Francije. Najboljši dve ekipi iz vsake skupine napredujeta v nokaut fazo. Ker ima Martinique manj kot pol milijona prebivalstva, bo verjetno ta skupina postala tristranska dirka med ZDA, Nikaragvo in Panamo. Če bi vsaka ekipa igrala samo enkrat v skupinskem delu, bi bil en sam poraz ali remi na koncu lahko usoden. Pritisk je vsekakor vklopljen. V skupini A se bosta za prva dva mesta borila Honduras, Kostarika, Kanada in Francija Gvajana. V skupini C so Mehika, El Salvador, Jamajka in Curaçao.

Ljubitelji nogometa, ki si želijo ogledati tekmo ZDA in Paname, lahko to storijo prek uradne pokritosti Fox Sports (potem ko vpišejo ustrezne podatke za prijavo.) KLIKNITE TUKAJ, DA OGLEDATE ZDA VS. PANAMA GOLD CUP LIVE STREAM