Virginia Vs. Butler Live Stream - Glejte igro March Marchness Madness

Kazalo:

Bulerji Butler se bodo v krogu 32 NCAA turnirja v PNC Areni v Raleighu, Severna Karolina, 19. marca srečali proti Virginia Cavaliersom, 19. marca. To bo igra March Madness, ki jo boste zagotovo želeli videti, in si lahko ogledate prenos v živo s klikom tukaj!

Kdo bo zmagal v tem? # 9 semena Butler ima vse možnosti, da v svoji zanimivi tekmi srednjega zahoda 2. kroga na turnirju NCAA 19. marca v Raleighu v Severni Karolini prevzame lasišče nasprotnika # 1 semena Virginia. Ne boste želeli zamuditi niti minute, zato za ogled v živo kliknite klikni navzdol!

Njihovi posejani kraji morda kažejo na velik razkol med tema dvema velikanoma na univerzi, vendar se oba ponašata s podobnimi rekordi v redni sezoni. Virginia ima letos 27 zmag do 7 porazov. Medtem ko je Butler izgubil le 10 in na svojih tekmah zmagal 22. KLIKNITE, DA GLEDATE ŽIVO STREŽO!

Butler, ki je zdaj na vzhodu postal prava sila, je svojo zmagovalno natančnost pokazal v zmagi v prvem krogu nad Texas Techom. Prav košare, ki so jih navdihnili Kellen Dunham in Kelan Martin, so resnično izstopale, ko so premočile nasprotnika.

Virginia je v tekmi prvega kroga pokazala svojo kakovost in ugnala Hampton v uvodni tekmi 81-45. Senior Anthony Gill je vodil svojo ekipo z 19 točkami. Toda tekma je bila najbolj v spominu po padcu trenerja UVA Tonyja Bennetta na stranski tir, tik pred koncem prvega polčasa. K sreči je bil Tony v redu in je bil ravno dehidriran. Pij veliko vode, Tony pred tem!

Virginija bo tudi previdna pred lansko sezono NCAA turnirja, ko je v tem krogu padla proti Michigan Stateu s 60: 54. Tako kot v letošnji sezoni so jih prejeli kot moštvo Final Four. Če pa zmagajo, bo to pomenilo, da so v zadnjih treh letih dvakrat dosegli Sladkih šestnajst.

[hl_tribune_embed id = d35e127e-cdce-43b4-b66c-785ff8410b89]

Neverjetno je, da sta obe omenjeni šoli prvič tekmovali med seboj. Naj se igra spominja, fantje!, kdo misliš, da gre skozi Sladki šestnajst? Sporočite nam spodaj!