Kdaj je marčna norost? Ugotovite, kdaj se začne košarkarski turnir NCAA 2019

Kazalo:

Prišel je 1. marec in ljubitelji športa želijo vedeti: kdaj se začne March Marchness? Ugotovite, kdaj se začnejo tekmovanja v košarki za moške in ženske NCAA divizije I!

Marec je poln tako fantastičnih dogodkov: Mardi Gras (6. marec), prvi pomladni dan (20. marec), dan svetega Patrika (17. marec), Nickelodeon Kids 'Choice Awards (23. marec). Vendar pa za ljubitelje športa marca prinaša eno stvar - košarko! NCAA turnirji za ženske in moške divizije I - aka March Marchness - prinašajo prihodnost športa v središču pozornosti. Toda, kdaj se začne marčevna norost? Za tiste, ki se še vedno sprašujejo, ima HollywoodLife.com hrbet.

Turnir za košarko NCAA divizije I bo potekal od 17. marca do 8. aprila. Po vsem navdušenju ob dnevu svetega Patrika se pripravite na nekaj "marčevskih norosti". 68 ekip, ki so se uvrstile na turnir. Z razkritjem oklepaja bodo košarkarski fanatiki in njihovi blago zainteresirani sodelavci napolnili svoje ukaze v upanju, da bodo napovedali zmagovalca (in zmagali v pisarniškem bazenu.)

Turnir ženske košarke NCAA Division I bo potekal od 18. marca do 7. aprila. 32 ekip se bo na konferenčnih turnirjih uvrstilo na avtomatske ponudbe, preostale 32 pa bodo izbrane kot največje. Po tem, ko je Notre Dame odskočila Connecticut - nekoč nepredstavljiva akcija - so se borili Irci na poti do državnega naslova. Lahko to spet storijo?

Moška prva četvorka se odvija 19. in 20. marca. NCAA je turnir v letu 2011 razširila s 64 na 68 ekip in z njim je prišla tudi prva štiri. V bistvu se osem ekip z najnižjimi semeni - štiri, ki so prejele avtomatske ponudbe v marčevsko norost in štiri ekipe z velikimi ponudbami - igrajo med seboj za mesto na turnirju. Zmagovalne skupine za avtomatske ponudbe se bodo sejale pri številki 16, veliki zmagovalci pa bodo dobili 12 semen. Mislite na to kot na "divjo karto".

Po koncu iger First Four se začne prava marčevska norost. Prvi in ​​drugi krog potekata v štirih dneh v različnih mestih. Hartford. Salt Lake City. Des Moines, Jacksonville. Columbus in Columbia. Vse se bo končalo v Minneapolisu, saj se bosta finalna četverica (6. aprila) in prvenstvena tekma (8. aprila) odvijala v domu Princa. Ženska tekma Final Four in Championship se bo končala nekoliko topleje, saj se bodo odpravili v Tampo. Florida.

Kdo bodo semena številka 1 ? Poglejte, med zdaj in selekcijsko nedeljo je ostalo še veliko košarke. Košarkarska pokrajina na univerzi se lahko spremeni, toda od objave te objave je strokovnjak CBS College Hoops Jerry Palm kot prvo seme Virginia, Gonzaga, Kentucky in Duke. Ima lanskoletno prvakinjo Villanovo, ki se je uvrstila na prvo mesto, toda po nekaj velikih izgubah ta razvrstitev ni tako presenetljiva.

Charlie Creme z ESPN napoveduje Notre Dame, Baylor, Louisville in UCONN kot prvo seme za ženski turnir. Se bodo Huskiji lahko okrevali od lanskega izgona? Se bo Notre Dame vračala nazaj?

Spodaj celotni razporedi (na NCAA.com) Na voljo bomo vsi pretočni / kanalski programi / kako gledati informacije, ko bodo na voljo.